Haberler (Arşiv) Haberler

İçerik Tarih
İKİNCİ OLAN PROJEMİZE ÖDÜL GEZİSİ (YENİLENEBİLİR ENERJİ ALANINDA TEKNİK GEZİ) İKİNCİ OLAN PROJEMİZE ÖDÜL GEZİSİ (YENİLENEBİLİR ENERJİ ALANINDA TEKNİK GEZİ)

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Güneydoğu Anadolu Projesi Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen "GAP Yenilenebilir Enerji Kullanımı ve Enerji Verimliliği Alanında Kolay Çözüm Projeleri Yarışması" nda İKİNCİ olan projemiz kapsamında 2-6 Eylül 2018 tarihleri arasında İZMİR´de gerçekleşecek olan Yenilenebilir Enerji ile ilgili saha ziyaretlerinin yer alacağı teknik geziye Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Ruşen Şahin ve öğrencimiz Ahmet Tahsin Günaydın katılacaklardır.

19 Ağustos 2018
OKULUMUZA KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE! OKULUMUZA KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE! 27 Temmuz 2018
OKULUMUZDAN BÜYÜK BAŞARI... BÖLGESEL VE BAKANLIK ÖDÜLÜ... OKULUMUZDAN BÜYÜK BAŞARI... BÖLGESEL VE BAKANLIK ÖDÜLÜ...

Eğitim ve Öğretim alanında özgün projelerin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 eğitim öğretim yılında 6.´sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında okulumuzda gerçekleştirmiş olduğumuz "e-Seçim: Kağıt, Mürekkep, Zaman; Elektronik Sandkla Kazan!" projemiz 4841 başvuru arasındandan Bölgesel ve Bakanlık olmak üzere 2 ödül almaya hak kazanmıştır. Emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

7 Temmuz 2018
ŞİMDİ TERCİH ZAMANI! ŞİMDİ TERCİH ZAMANI! 5 Temmuz 2018
YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARI SINAVINA GİRECEK TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUZ. YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARI SINAVINA GİRECEK TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUZ. 28 Haziran 2018
OKULUMUZ 2.YENİLENEBİLİR ENERJİ VERİMLİLİĞİ YARIŞMASINDA İKİNCİ OLMUŞTUR. OKULUMUZ 2.YENİLENEBİLİR ENERJİ VERİMLİLİĞİ YARIŞMASINDA İKİNCİ OLMUŞTUR.

T.C. Kalkınma Bakanlığına bağlı olan Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından Şanlıurfa´da düzenlenen 2. Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanında Kolay Çözümler Proje Yarışmasında okulumuz GÜNEBAKAN GÜNEŞ ENERJİ PANELİ SİSTEMİ ile Yenilenebilir Enerji kategorisinde İKİNCİLİĞİ elde etmiştir. 2016 yılında 1´incisi düzenlenen yarışmada okulumuz yine BİRİNCİLİĞİ elde etmişti. Proje öğrencimiz Ahmet Tahsin GÜNAYDIN´a ve proje danışman öğretmenimiz Ruşen ŞAHİN´i tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

16 Mayıs 2018
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ. 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ.

Okulumuzda, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe girişimi esnasında ülkelerine sahip çıkmak için canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizin anısına 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ FUTBOL TURNUVASI düzenlendi. Turnuva sonunda 11-F sınıfı BİRİNCİLİK, 10-E sınıfı İKİNCİLİK ve 9-A sınıf ÜÇÜNCÜLÜK ödüllerini almaya hak kazandılar.

16 Mayıs 2018
10 KASIM GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI 10 KASIM GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI

Türkiye Cumhuriyeti´nin Kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN aramızdan ayrılışının 79. Yılı anma programı tüm yurtta olduğu gibi, okulumuzda da Edebiyat Öğretmenimiz Işıl A. Nergiz öncülüğünde yapıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan programda, Ulu Önder´in Hayatı ve Fikirleri konusunda konuşmalar yapıldı, şiirler okundu. Mustafa Kemal Atatürk´ün hayatını konu alan sinevizyon gösterimi yapıldı. 

12 Kasım 2017
ELEKTRONİK SEÇİMLE YAPILAN OKUL MECLİSİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİMİ SONUÇLANDI. ELEKTRONİK SEÇİMLE YAPILAN OKUL MECLİSİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİMİ SONUÇLANDI.

Okulumuzda 30.10.2017 - 03.11.2017 tarihleri arasında Türkiye´de ilk defa Elektronik Seçim sistemi ile Okul Meclisi Öğrenci Temsilcisi seçimi yapıldı. Bütün öğrencilerimizin katılım gösterdiği seçim sürecince 6 aday kendi tanıtımlarını yaparak oy istediler. Seçim sonuçlarına göre 212 geçerli oy alan EMİR ULUCAN adlı öğrencimiz Okul Meclisi Öğrenci Temsilcisi olarak seçilmiştir.

7 Kasım 2017
CUMHURİYETİMİZİN 94. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN. CUMHURİYETİMİZİN 94. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı okulumuzun çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi...Emeği geçen Edebiyat Öğretmenimiz İshak KUTLU´ya ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

30 Ekim 2017
OKUL MECLİSİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİMİ YARIŞI BAŞLADI. OKUL MECLİSİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİMİ YARIŞI BAŞLADI.

Okul Meclisi Öğrenci Temsilcisi Seçimi için adayların tanıtım süreci başladı. 03 Kasım 2017 Cuma günü saat 13:00´da okulumuz konferans salonunda gerçekleştirilecek olan seçim için 6 temsilci adayı başvurdu. Seçim sürecinin demokratik bir ortamda geçmesini temenni ederek, tüm adaylarımıza başarılar dileriz.

30 Ekim 2017
EBA FEN DENEYLERİ VİDEO YARIŞMASINDA TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ VE EBA ÖZEL ÖDÜLÜNÜ ALDIK. EBA FEN DENEYLERİ VİDEO YARIŞMASINDA TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ VE EBA ÖZEL ÖDÜLÜNÜ ALDIK.

Bu yıl 3.´cüsü düzenlenen EBA FEN DENEYLERİ VİDEO YARIŞMASI´nda okulumuz Kimya Öğretmenimiz Mustafa Gümüş tarafından hazırlanan "ŞİMDİ DENEY ZAMANI" adlı video ile TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ´ni, Biyoloji öğretmenimiz Pınar Sakin ÇALĞAN tarafından hazırlanan "BÖCEKLERİN SINIFLANDIRILMASI" adlı videosu ile EBA ÖZEL ÖDÜLÜ´nü almayı hak kazanmışlardır. Başta öğretmenlerimiz olmak üzere video çekimlerinde ve montajda büyük emekleri bulunan Görsel Sanatlar öğretmenimiz TALAT DOĞAN´ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

27 Ekim 2017
2017-2018 I. DÖNEM ORTAK YAZILI SINAV HAFTASI TAKVİMİ AÇIKLANDI. 2017-2018 I. DÖNEM ORTAK YAZILI SINAV HAFTASI TAKVİMİ AÇIKLANDI.

Ders bazında sınav takvimi 24.10.2017 Salı günü saat 15:00´de okulumuz web sitesi üzerinden duyurulacaktır.

18 Ekim 2017
ÖĞRENCİMİZ FURKAN DOĞAN´DAN BÜYÜK BAŞARI... ÖĞRENCİMİZ FURKAN DOĞAN´DAN BÜYÜK BAŞARI...

Karabük ilinde gerçekleştirilen Geleneksel Sporlar Federasyonu tarafından düzenlenen Kuşak Güreşi Türkiye Şampiyonasına,  İlimizi temsilen üç öğrencimiz katılmış olup üç öğrencimiz arasından Furkan DOĞAN Adıyaman’a Türkiye II.liği derecesini kazandırmıştır. Kendisini ve antrnörü olan Rehber Öğretmenimiz Fatih PEKTAŞ´ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

18 Ekim 2017
OKUL AİLE BİRLİĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. OKUL AİLE BİRLİĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

05.10.2017 Perşembe Günü Saat 15:30´da okulumuz konferans salonunda öğrenci velilerimiz ile birlikte 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul aile birliği olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi.

6 Ekim 2017