Haberler (Arşiv) Haberler

İçerik Tarih
İKİNCİ OLAN PROJEMİZE ÖDÜL GEZİSİ (YENİLENEBİLİR ENERJİ ALANINDA TEKNİK GEZİ) İKİNCİ OLAN PROJEMİZE ÖDÜL GEZİSİ (YENİLENEBİLİR ENERJİ ALANINDA TEKNİK GEZİ)

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Güneydoğu Anadolu Projesi Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen "GAP Yenilenebilir Enerji Kullanımı ve Enerji Verimliliği Alanında Kolay Çözüm Projeleri Yarışması" nda İKİNCİ olan projemiz kapsamında 2-6 Eylül 2018 tarihleri arasında İZMİR´de gerçekleşecek olan Yenilenebilir Enerji ile ilgili saha ziyaretlerinin yer alacağı teknik geziye Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Ruşen Şahin ve öğrencimiz Ahmet Tahsin Günaydın katılacaklardır.

19 Ağustos 2018
OKULUMUZA KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE! OKULUMUZA KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE! 27 Temmuz 2018
OKULUMUZDAN BÜYÜK BAŞARI... BÖLGESEL VE BAKANLIK ÖDÜLÜ... OKULUMUZDAN BÜYÜK BAŞARI... BÖLGESEL VE BAKANLIK ÖDÜLÜ...

Eğitim ve Öğretim alanında özgün projelerin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 eğitim öğretim yılında 6.´sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında okulumuzda gerçekleştirmiş olduğumuz "e-Seçim: Kağıt, Mürekkep, Zaman; Elektronik Sandkla Kazan!" projemiz 4841 başvuru arasındandan Bölgesel ve Bakanlık olmak üzere 2 ödül almaya hak kazanmıştır. Emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

7 Temmuz 2018
ŞİMDİ TERCİH ZAMANI! ŞİMDİ TERCİH ZAMANI! 5 Temmuz 2018
YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARI SINAVINA GİRECEK TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUZ. YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARI SINAVINA GİRECEK TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUZ. 28 Haziran 2018
OKULUMUZ 2.YENİLENEBİLİR ENERJİ VERİMLİLİĞİ YARIŞMASINDA İKİNCİ OLMUŞTUR. OKULUMUZ 2.YENİLENEBİLİR ENERJİ VERİMLİLİĞİ YARIŞMASINDA İKİNCİ OLMUŞTUR.

T.C. Kalkınma Bakanlığına bağlı olan Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından Şanlıurfa´da düzenlenen 2. Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanında Kolay Çözümler Proje Yarışmasında okulumuz GÜNEBAKAN GÜNEŞ ENERJİ PANELİ SİSTEMİ ile Yenilenebilir Enerji kategorisinde İKİNCİLİĞİ elde etmiştir. 2016 yılında 1´incisi düzenlenen yarışmada okulumuz yine BİRİNCİLİĞİ elde etmişti. Proje öğrencimiz Ahmet Tahsin GÜNAYDIN´a ve proje danışman öğretmenimiz Ruşen ŞAHİN´i tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

16 Mayıs 2018
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ. 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ.

Okulumuzda, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe girişimi esnasında ülkelerine sahip çıkmak için canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizin anısına 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ FUTBOL TURNUVASI düzenlendi. Turnuva sonunda 11-F sınıfı BİRİNCİLİK, 10-E sınıfı İKİNCİLİK ve 9-A sınıf ÜÇÜNCÜLÜK ödüllerini almaya hak kazandılar.

16 Mayıs 2018
OKULUMUZ SINAVLA ÖĞRENCİ ALAN ORTA ÖĞRETİM KURUMU OLMAYA HAK KAZANDI... OKULUMUZ SINAVLA ÖĞRENCİ ALAN ORTA ÖĞRETİM KURUMU OLMAYA HAK KAZANDI...

Milli Eğitim Bakanlığı, Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınav Başvuru Ve Uygulama Kılavuzunu yayınladı. Klavuzda merkezi sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumlarının listesinde okulumuzda yer almaya hakkazanmıştır.

 

12 Nisan 2018
"BANA KUDÜS´Ü ANLAT" KONFERANSI "BANA KUDÜS´Ü ANLAT" KONFERANSI

Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün başlattığı Kudüs´ü Anlamak ve Anlatmak projesi kapsamında okulumuz konferans salonunda Şair ve Yazar Sn. Abdulvehap BALLI tarafından öğrencilerimize "BANA KUDÜS´Ü ANLAT" temalı konferans verildi.

26 Mart 2018
12 MART VE 18 MART ANMA PROGRAMI OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA YAPILDI. 12 MART VE 18 MART ANMA PROGRAMI OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA YAPILDI.

Okulumuz konferans salonunda, 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY´u Anma günü ile 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. Yılı ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle anma programı düzenlendi. Programın düzenlemesinde katkılarını esirgemeyen Edebiyat Öğretmenimiz M. Ziya AKDAĞ´a ve emeği geçen öğrencilerimize teşekkür ederiz.

26 Mart 2018
PANSİYON ÖĞRENCİLERİMİZE "VATAN SAĞOLSUN!" TEMALI SÖYLEŞİ PANSİYON ÖĞRENCİLERİMİZE "VATAN SAĞOLSUN!" TEMALI SÖYLEŞİ

Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı okul pansiyonları öğrencilerine yönelik olarak Mart-Nisan-Mayıs 2018 aylarında yapılacak YURDUMUN DEĞERLERİ konulu etkinlikleri içeren çalışmalar kapsamında okulumuz pansiyonunda kalmakta olan öğrencilerimize konferans salonunda Adıyaman Türk Eğitim-Sen Başkanı Sayın Şemsettin AĞAR katılımıyla VATAN SAĞOLSUN! temalı söyleşi düzenlendi.

19 Mart 2018
DENEME SINAVI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ DENEME SINAVI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ 8 Mart 2018
ARAŞTIRMACI YAZAR M. RIDVAN SADIKOĞLU İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ ARAŞTIRMACI YAZAR M. RIDVAN SADIKOĞLU İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

Eğitim Yöneticisi ve Araştırmacı Yazar Sayın Muhammed Rıdvan SADIKOĞLU okulumuz konferans salonunda öğrencilerimiz ile biraraya gelerek"İNSAN İNSANA EMANETTİR" konulu söyleşi ve imza günü etkinliği gerçekleştirildi.

23 Şubat 2018
"ESİNTİLER" ŞİİR DİNLETİSİ... "ESİNTİLER" ŞİİR DİNLETİSİ...

Okulumuz Edebiyat Öğretmeni İshak Kutlu, Stajer öğretmen adayı Serap Kağanarslan ve öğrencilerimiz tarafından 11.12.2017 Pazartesi günü saat 14:20´de okulumuz konferans salonunda duygu temalı "Esintiler" adlı şiir dinletisi düzenlenmiştir. Başta Edebiyat Öğretmenimiz İshak Kutlu olmak üzere dinletide emeği geçen Stajer öğretmen adayı Serap Kağanarslan´a, öğrencilerimizden Ahmet Tahsin Günaydın, Muhammed Gültekin, Emir Muaz Dağ, Beyza Güçlü, Zeynep Özer, Harun Irmaklıoğlu ve Abdurrahman Yenidoğan´a teşekkür ederiz.

18 Aralık 2017
OKULUMUZ TİYATRO EKİBİ "AVUKATLIK BÜROSU" OYUNUNU SERGİLEDİ. OKULUMUZ TİYATRO EKİBİ "AVUKATLIK BÜROSU" OYUNUNU SERGİLEDİ.

Okulumuz Tiyatro ekibi, Edebiyat öğretmenimiz İshak KUTLU koordinesinde 06.12.2017 Çarşamba günü saat 14:20´de konferans salonunda "Avukatlık Bürosu" adlı oyunu sergilemişlerdir. Tiyatro ekibimizde bulunan Zeynep Sude Yalın, Ayça Çalış, Beyza Güçlü, M. Kadir Boz ve Furkan Reçper´e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

18 Aralık 2017